Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me shtyllën, këmbësori përfundon në spital

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë tek shkolla “Kushtrimi i lirisë” ku një preson ka mbetur i plagosur.

Sipas informacioneve mjeti me drejtues shtetasin me iniciale I. S ka humbur kontrollin duke u përplasur me një nga shtyllat buzë rrugës. I plagosuri është Ramazan Elezi,69- vjeç i cili ka marr lëndime në kokë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

loading...

Rekomandojme

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor ku vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Informacion Paraprak

Në rrugën Ali Demi në afërsi të Kryqëzimit mjeti me drejtues shtetasin I. S ka humbur kontrollin duke u përplasur me një nga shtyllat buzë rrugës , si pasojë është aksidentuar një një këmbësor R. E rreth 69 vjeç,i cili u dërgua në spital nën kujdesin mjeksor.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor ku vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet