Humb jetën minatori në Hotolisht të Librazhdit

Kliko per me shume info

Një 52-vjeçar ka humbur jetën duke punuar në një minierë në Hotolisht të Librazhdit.

Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë ka mbetur shtetasi Hyqmet Verçari, 52 vjeç, banues në fshatin Pishkash.

Kliko per me shume info

Ai ka ndërruar jetë pasi është aksidentuar me makinerinë e punës në minierë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here