Grida Duma mori një super surprizë për ditëlindje

Kliko per me shume info

Ish-deputetja e Partisë Demokratike ka festuar dje ditëlindjen!

Për të gjithë ju që po pyesni për moshën e saj, do t’ju çudisim kur t’ju themi se Grida mbushi plot 42 vjeç të martën!

Kliko per me shume info

Po, po, ish-deputetja i ka kaluar të 40-tat dhe nuk e tregon aspak këtë duke qenë një ndër femrat më tërheqëse të ekranit shqiptar.

Grida ka marrë urime pafund në ditën e saj të lindjes, por më e veçantë ka qenë supriza që iu bë nga disa të rinj, të cilën i çuan tortën me qirinj dhe i kërkuan të shprehë një dëshirë:

“Dëshirë? Dëshirën ta them me zë”?, dëgjohet teksa thotë Grida.

Më pas ish-deputetja e emocionuar u fryn qirinjve që mbajnë numrin e moshës së saj dhe falënderon të rinjtë për surprizën!

E si mund ta festonte më bukur!

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here