Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Edi Rama uron Lulzim Bashën për ditëlindje: Shëndet por jo fitore

Ditën e sotme Partia Socialiste feston 28 vjetorin e krijimi të saj, që përkon me ditëlindjen e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Bashën, i cili feston 45-vjetorin.

loading...

Rekomandojme

Nga Lushnja ku ndodhej për takim elektoral, kreu i qeverisë bëri një urim për kundërshtarin e tij politik.

“Sot është ditëlindja e PS-së, është edhe ditëlindja e Lulzim Bashës, kështu që i uroj shëndet, por jo fitore.

Megjithëse kam përshtypjen se edhe sikur ta linin të hynte vetëm në zgjedhje prapë nuk fiton dot”,- u shpreh Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet