Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E merr makineria, mbetet pa jetë minatori në Librazhd

Një minator ka humbur jetën ditën e sotme në Librazhd.

Ngjarja ka ndodhur gjatë paradites së sotme.

loading...

Policia thotë se 52-vjeçari me inicialet H. V., është përplasur nga një makineri.

Librazhd/ Informacion paraprak nga policia:

Shtetasi H. V., rreth 52 vjeç, banues në fshatin Pishkash, Librazhd, ka ndërruar jetë pasi është aksidentuar me makineri të punës , i cili ishte punëtor në një minierë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet