E kap e qeshura live, moderatorja shqiptare lë nam në emision

Kliko per me shume info

Transmetimet live janë gjithmonë të sikletshme dhe jo rrallë herë na ka ndodhur që të shohim momente pikante të moderatotëve të vënë në siklet apo edhe që nuk e kontrollojnë dot veten.

Një gjë e tillë ka ndodhur sot me moderatoren bukuroshe të “Rreze Dielli”. Teksa ishin në fund të programit Bela Mero së bashku me partnerin e saj në prezantim, Alban Musa ishin duke lançuar një insert për vodka-n, dhe Bela nuk e kontrolloi dot të qeshurën.

Kliko per me shume info

“Mirë, tashmë jemi në një pjesë tjetër të programit, një pjesë që do t’ju pëlqejë shumë sepse do flasim për pijet alkoolike”, u dëgjua të thoshte Albani.

Ndërkohë, ashtu si mund ta shihni edhe në video, Bela nuk e mbajti më të qeshurën, duke u justifikuar me faktin që ishin duke qeshur ndërkohë që në ekran ishte momenti i publicitetit.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here