Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E bija e Trumpit shkon në mbledhje pa reçipeta

Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka tërhequr vëmendjen e mediave me daljen e fundit të saj.

Veshja e 37 vjeçares Ivanka Trump gjithmonë ka impresionuar.

Ajo dallon për stilin e saj plot klas.

Këtë herë Ivanka ka befasuar të gjithë teksa zgjodhi një veshje në dukje të ‘kopsitur’ por që tregonte gjithçka fshihej poshtë.

Ivanka kishte harruar të vishte reçipetat në mbledhjen e Senatit për Marrëdheniet me Jashtë në Uashington.

Kaq mjaftoi që të gjithë të kenë sytë drejt saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet