Data e re e zgjedhjeve, Presidenti Meta nis konsultimet me partitë

Kliko per me shume info

Presidenti Ilir Meta do të nisë sot konsultimet me partitë politike për të caktuar datën e re të zgjedhjeve.

Mësohet se takimet do të fillojnë në orën 19:00 me krerët e partive te Grupimit te Qendrës së Djathtë”.

Kliko per me shume info

Kujtojmë se Meta sot do të gjendej në Kosovë me rastin e 20 vjetorit të ndërhyrjes së trupave të NATO-s, dhe takimi me krerët e partive rezulton të jetë fill pas vizitës në Kosovë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here