Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vlorë, mbetet pa jetë kreu i njësisë administrative Kotë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kotë të Vlorës, ku ka mbetur i plagosur rëndë kreu i kësaj njësie administrative, Argjil Gjoka.

Mësohet se ai ka marrë një plumb në gjoks, e per fat te keq ka nderruar jete pak pas ngjarjes.

Ardit Gjoka ka ndërhyrë në sherrin mes dy vëllezërve, por ka marrë disa plumba në kraharor.

Sherri mes vëllezërve mësohet të ketë ndodhur për shkak të ndërtimit të një rruge drejt zonës së Mavrovës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet