Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Të shtëna në Vlorë, një person shuhet në spital

Administratori i fshatit Kotë në Vlorë, ka mbetur i plagosur me armë fillimisht e menpas ka humbur jeten ne spital.

Argjil Gjoka ka ndërhyrë në sherrin mes dy vëllezërve, por ka mbetur i plagosur rëndë me disa plumba në kraharor.

Sherri mes vëllezërve ka ndodhur për shkak të ndërtimit të një rruge drejt zonës së Mavrovës.

Si pasojë e sherrit ka mbetur i plagosur Gjoka i cili është dërguar në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet