Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Spiropali: Presidenti Meta si Bes Kallaku i Portokallisë

Elisa Spiropali ka reaguar menjëherë pas konferences së Presidentit Meta, duke e ironizuar atë.

Ministrja e Shtetit për Marrëdheniet me Parlamentin po kështu zëdhënësja e Qeverisë thotë se “Meta është bërë për për ti qarë hallin”.

Statusi i Spiropalit në Twitter: 


“E gjeta konsensusin tek këmbëngulja e të dyja palëve për të mos dialoguar! Këtë e thotë Presidenti i Shqiperisë, jo Bes Kallaku i Portokallisë. Duhet pranuar se kemi një president jo vetëm për të qarë hallin, po edhe për të mos harruar gazin”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet