Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Si do të jetë koha në vazhdim

Që prej fundjavës kanë mbizotëruar temperatura të larta të cilat pritet të na shoqërojnë edhe gjatë kësaj jave.

Sipas parashikimit të Meteoalb do të vijojë ndikimi i masave ajrore nga jugu i detit Mesdhe dhe veriu i Afrikës duke bërë që vendi jonë të mbetet me kthjellime dhe temperatura të larta deri në fundjavë. Zonat malore gjatë mesditës së sotme do të kenë rrebeshe afat-shkurtër shiu, nuk përjashtohet mundësira për brreshër.

Temperaturat e ajrit, duke filluar që ditën e mërkurë rriten gradualisht duke bërë që në fundjavë të ngjiten mbi 38°C.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet