Shqipëria shpërdoron rastet përballë Moldavisë, pjesa e parë mbyllet në barazim

Kliko per me shume info

Është mbyllur në barazim pa gola pjesa e parë në “Elbasan Arena” ndërmjet Shqipërisë dhe Moldavisë.

Të besuarit e Edi Rejës kishin disa raste të arta për shënim por Sadiku, Hysaj dhe Uzuni u treguan të pasaktë përballë portierit kundërshtar, Koselev.

Kliko per me shume info

Të presim ndryshimet që do të bëjë trajneri italian gjatë fraksionit të dytë të lojës për të marrë një fitore që është “detyrim” për Shqipërinë.

Siç mund t’i shihni edhe në statistikat më poshtë kuqezinjtë janë skuadra dominuese.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here