Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shqipëri-Moldavi 2-0, kombëtarja e Rejës gjen fitoren

Shqiperia arriti fitore ne ndeshjen me Moldavine. Kombetarja shqiptare kaloi në avantazh në minutën 66 në ndeshjen ndaj Moldavise në ‘Elbasan Arena’.

loading...

Sokol Cikalleshi shënoi golin e parë për kuq e zinjtë, duke ndezur atmosferën në shkallet e stadiumit.

Ekipi shqiptar është përpjekur disa herë edhe gjatë pjesës së parë për të gjetur rrugën e rrjetës, por ka ishte i pafat, ndonëse dominoi lojën.

Golin e dyte e shenoi Ylber Ramadani ne minuten e 90.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet