Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rama i prerë nga Brukseli dhe pas reagimit të Metës: Zgjedhjet më 30 qershor

Pas këmbnguljes së Presidentit Ilir Meta se nuk mund të zhvillohen zgjedhjet pa dekretin e tij, Edi Rama ka reaguar.

loading...

Rekomandojme

Sipas Ramës zgjedhjet do të zhvillohet në 30 qershor.

Duket se përplasja mes Presidentit dhe Kryeministrit tashmë është tensionuar.

Ndërkohë një njëri shprehet i bindur që nuk do të zhvillohen zgjedhje tjetri këmbëngul se këto të fundit do të mbahen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet