Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Policia britanike finalizon një operacion masiv

Policia britanike tha se 17 pjesëtarë të një bande janë arrestuar, pas një operacioni sekret i cili ka zgjatur plot 117 vite për policinë e Britanisë.

loading...

Rekomandojme

Policia publikoie dhe momentin kur njëri prej pjesëtarëve të bandës, Jamie Simpson është arrestuar, pasi policia rrethoi automjetin e tij tip Ford Transit.

Oficerët kanë gjetur 185 kg kokaine të pastën, me një vlerë 20 milionë £, të fshehura brenda në makinë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. taip says

    sa dreqin ka qen i mocem ky trafikant kur kan protur 117 vijet per ta arrestuar
    sic shkruan gazeta 117 vjet hetimet zgjaten
    hajde dipllom me pare hajde

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet