Policia britanike finalizon një operacion masiv

Kliko per me shume info

Policia britanike tha se 17 pjesëtarë të një bande janë arrestuar, pas një operacioni sekret i cili ka zgjatur plot 117 vite për policinë e Britanisë.

Policia publikoie dhe momentin kur njëri prej pjesëtarëve të bandës, Jamie Simpson është arrestuar, pasi policia rrethoi automjetin e tij tip Ford Transit.

Kliko per me shume info

Oficerët kanë gjetur 185 kg kokaine të pastën, me një vlerë 20 milionë £, të fshehura brenda në makinë.

loading...

1 COMMENT

  1. sa dreqin ka qen i mocem ky trafikant kur kan protur 117 vijet per ta arrestuar
    sic shkruan gazeta 117 vjet hetimet zgjaten
    hajde dipllom me pare hajde

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here