Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Në kulmin e vapës, në Librazhd bie shi dhe breshër i madh

Edhe pse jemi në muajin qershor, një mot i pazakontë ka përfshirë qytetin e Librazhdit.

loading...

Ndërsa shumë banorë të vendit i janë drejtuar plazheve në këto ditë të nxehta, në Librazhd ka pasur reshje të shumta shiu dhe rrebeshe.

Si pasojë e breshërit por edhe inerteve të rëna në rrugë është vështirësuar edhe qarkullimi i automjeteve./top channel

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet