Në kulmin e vapës, në Librazhd bie shi dhe breshër i madh

Kliko per me shume info

Edhe pse jemi në muajin qershor, një mot i pazakontë ka përfshirë qytetin e Librazhdit.

Ndërsa shumë banorë të vendit i janë drejtuar plazheve në këto ditë të nxehta, në Librazhd ka pasur reshje të shumta shiu dhe rrebeshe.

Kliko per me shume info

Si pasojë e breshërit por edhe inerteve të rëna në rrugë është vështirësuar edhe qarkullimi i automjeteve./top channel

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here