Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Meta i bindur: Nuk ka dhe nuk do ketë zgjedhje pa vendimin tim

‘Të jemi të qartë, nuk ka dhe nuk do të ketë zgjedhje as në 30 qershor dhe asnjë datë tjetër, pa dekretin e presidentit’, tha kreu i shtetit Ilir Meta përballë gazetarëve.

Presidenti Ilir Meta ka treguar ditën e sotme se kur e ka informuar kreun e opozitës Lulzim Basha në lidhje me vendimin që do të dekretonte anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit.


Duke folur para gazetarëve, Presidenti Ilir Meta është shprehur i bindur se nuk do të ketë zgjedhje në 30 qershor dhe nuk do të ketë zgjedhje pa dekretin e Presidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet