Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kombëtarja mbërrin në “Elbasan Arena”,ja atmosfera në prag të sfidës

Kur duhen edhe afro 1 orë nga starti i sfidës Shqipëri-Moldavi, skuadra kuqezi, ka zbarkuar në stadiumin “Elbasan Arena”.

Atmosfera në prag të kësaj përballje duket e qetë, ndërkohë që forcat e shumta të policisë kanë “blinduar” stadiumin.

Për sa i përket shitjeve të biletave, interesi në sportelet pranë stadiumit duket i ulët. Mësohet se deri më tani janë shitur afro 3500 bileta.

SHIH VIDEON: Shqiperia zbarkon në Elbasan on Vidnews.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet