Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E FUNDIT/ Meta nuk humb kohë: Zhdekretimi i 30 qershorit hyn në fuqi

Presidenti Ilir Meta ka ndërmarrë veprimin e radhës në lidhje me vendimin e tij për zhdekretimin e datës së zgjedhjeve.

loading...

Mësohet se sot hyn në fuqi vendimi i Presidentit të Republikës, Ilir Meta, për të shfuqizuar 30 qershorin si datë për zgjedhjet vendore.

Dekreti me numër 11199, i datës 10.6.2019 që shfuqizon 30 qershorin si datën e zgjedhjeve është publikuar sot në Fletoren Zyrtare.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet