Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E FUNDIT/ Kastriot Islami humb babain

Ish-deputetit Kastriot Islami, sot ka marrë një goditje të rëndë pasi i ati i tij ka ndërruar jetë. Lajmin e hidhur e bërë të ditur vetë Islami përmes një njoftimi në Facebook.

loading...

“Te nderuar miq, me hidherim po ju njoftoj se njeriu i dashur i familjes sone, babai im Selman Islami nderroi sot jete ne moshen 91 vjecare.

Homazhet behen neser ne daten 12 qershor 2019 ne Hotel Diplomat Fashion (prane pallatit me shigjeta).

Varrimi behet ne Tufine, nisja nga Hotel Diplomat Fashion per ne Tufine eshte ne oren 12.00”, shkruan ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet