Kosova e mbyll në barazim pjesën e parë përballë Bullgarisë (VIDEO)

Kliko per me shume info

Kosova e ka mbyllur në barazim 1-1 pjesën e parë përballë Bullgarisë në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

“Dardanët” u dorëzuan 2 minuta nga fundi, Ivelin Popov ishte ai i cili i ndëshkoi Kosovën duke depërtuar bukur dhe me një “predhë” realizoi një supergol të vërtetë.

Kliko per me shume info

Ndërsa golin për Kosovën e realizoi Milot Rashica (14′).

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here