Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gaz Paja paska thyer mikrofonin nga inati në “Portokalli”, por çfarë i ndodhi?

Aktori i humorit Gaz Paja ka rrëfyer një incident që i ndodhi gjatë interpretimit në skenën e Portokallisë.

Në episodin e së dielës te “Sekretet e Portokallisë”, aktori i njohur rrëfeu se një herë ishte nxehur aq shumë për një problem me muzikën në skenë, saqë kur doli prej saj hodhi mikrofonin nga inati.

Gaz Paja ka mjaft performanca live në skenë dhe nga ato ku i duhet të këndojë në rolet e tij, dhe sigurisht që presioni për ta bërë siç duhet është i madh.

Në një intervistë përballë Ori Nebijajt, Gazi tha se ishte çështje teknike dhe nuk ndodhi për fajin e tij:

“Pati një incident me mikrofonin, nuk e solli në parametrat e duhur se kënga u këndua.

Unë mund të isha përmbajtur se ashtu siç gaboj unë gabojnë e të tjerë. I kërkova ndjesë publikut. Pjesa tjetër ishte që nuk u përmbajta dot, hodha një mikrofon, ne nuk dështojmë në asgjë. Mund të ketë qenë çështje valësh, baze ,dhe kam thyer një mikrofon pas skene shpresoj mos ma kenë futur në llogari”.

Nuk e dimë nëse ia kanë mbajtur nga rroga, por Gazi tha se e theu mikrofonin në nerva e sipër.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet