Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E FUNDIT/ 3 makina përplasen në Tiranë, 2 pasagjerë përfundojnë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës”, në kryeqytet ku dy makina dhe një motor janë përplasur me njëra-tjetrën.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur 4 persona të lënduar. Burimet bëjnë me dije se 2 prej personave ndodhen nën kujdesin mjeksor, ndërsa një prej tyre ka mbetur i plagosur rëndë.

Sipas raportimeve të lënduarit janë turistë të huaj, ndërsa bëhet me dije se një prej mjeteve të aksidentuara është me targa franceze. Policia dhe autoambulanca kanë shkuar vendngjarje./faxweb

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet