Bullgari – Kosovë, trajneri bën ndryshime (FOTO)

Kliko per me shume info

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Bullgarisë dhe Kosovës, e vlefshme për kualifikimet e Kampionatit Europian 2020.

Kjo do të jetë ndeshja e dytë që këto dy përfaqësuese zhvillojnë kundër njëra-tjetrës dhe Dardanët synojnë të dalin me tri pikët.

Kliko per me shume info


Bernard Challandes këtë ndeshje ka bërë ndryshime të detyruara, pas dëmtimit të Arbër Zenelit, i cili do zëvendësohet nga Edon Zhegrova.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here