Afërdita Dreshaj tregon si është njohur me bashkëshortin e saj

Kliko per me shume info

Afërdita Dreshaj prej kohësh jeton në SHBA me bashkëshortin e saj hokeistin çek Jakub Kidl.

Kliko per me shume info

Mirëpo e dini se si është njohur bukuroshja shqiptare me partnerin?

Ditën e sotme ajo na e ka shuar kuriozitetin të gjithëve përmes një postimi në Insta Story.

Sebep që këngëtarja të njihej me bashkëshortin e saj ka qenë pikërisht e motra, Jehona Dreshaj.

“Unë e kam takuar atë në ditëlindjen e Jehona Dreshaj, ne kishim dalë për të ngrënë sushi dhe ai ishte atje”, i është përgjigjur Afërdita një prej ndjekësve.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here