Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Thyhet bankomati në Durrës, autorët marrin sasi të mëdha parash

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur një bankomat të një banke të nivelit të dytë në qytetin e Durrësit.

Dyshohet se gjatë grabitjes ata kanë marrë një sasi parash ende të papërcaktuar.

Punonjësit e bankës janë thirrur në punë për të bërë edhe përcaktimin e shumës së vjedhur nga grabitësit.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet