Thyhet bankomati në Durrës, autorët marrin sasi të mëdha parash

Aktualitet

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur një bankomat të një banke të nivelit të dytë në qytetin e Durrësit.

Dyshohet se gjatë grabitjes ata kanë marrë një sasi parash ende të papërcaktuar.

Punonjësit e bankës janë thirrur në punë për të bërë edhe përcaktimin e shumës së vjedhur nga grabitësit.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

ME TE LEXUARAT