Nuk flasin prej vitesh, Nora Istrefi sqaron debatin me Tunën

Kliko per me shume info

Dikur ato i shihnim bashkë kudo!

Nora Istrefi dhe Tuna Sejdi, shoqëroheshin bashkë dhe mund të themi se dukeshin vërtet shoqe të mira.

Kliko per me shume info

Por diçka ndodhi mes tyre dhe më nuk i pamë bashkë. Ato nuk i bashkoi as familja, duke qenë se janë martuar me dy vëllezërit Berisha.

Por si janë marrëdhëniet sot mes Norës dhe Tunës?

E ftuar në “Xing me Ermalin”, Nora u shpreh se ajo nuk ka qenë kurrë shoqe e ngushtë me Tunën dhe madje as armike.

Nora u shpreh se mes tyre ka ndodhur një keqkuptim familjar, por jo diçka personale. Megjithatë këngëtarja na befasoi të gjithëve kur tha se e respekton Tunën dhe madje i pëlqeu edhe albumi i saj i fundit “Fortuna”.

“Shoqe të ngushta nuk kemi qenë asnjëherë dhe as armike nuk jemi. Mes meje dhe Tunë nuk ka ndodhur kurrë asgjë. Ka ndodhur një keqkuptim familjar siç e keni parë. E urrej kur emri im përflitet në media për të përfituar klikime sepse unë nuk kam karrierë të bazuar mbi skandale. Nuk dua të flas për një skandal ku nuk jam e përfshirë personalisht. Tunën vazhdoj ta respektoj si kolege. Por diçka personale s’ka ndodhur kurrë mes nesh”, u shpreh Nora.

Sa i përket intervistave që ka dhënë bashkëshorti i saj Roberti, Nora tha se nuk ka qenë dakord që ai të flasë për Tunën:

“Jo nuk jam dakort sepse unë nesër edhe nëse nuk do jem me Robertin, ai mbetet babai i fëmijës tim të shtrenjtë, kështu që pavarësisht se çfarë do ndodhë, se jetës nuk i dihet, unë e respektoj Robertin shumë. Unë ja dua të mirën Robertit dhe nuk jam dakort. Mirëpo ai është burrë dhe është 8 vjet më i madh se unë kështu që nuk është lodër e imja që me shkop magjik ta programoj e t’i them fol kështu e fol ashtu. Ai është i rritur”, u shpreh Nora.

Ajo zbuloi për herë të parë se shkak për njohjen e saj me Robertin ka qenë Patrisi, të cilin e ka pasur në klasë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here