Burri shpëton gruan që nuk po dilte dot nga deti, mbetet vetë në thellësi

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur në një plazh të Riminit. Një 83 vjeçar nga provinca e Vareses humbi jetën në det pasi shpëtoi nga mbytja bashkëshorten e tij.

Gruaja kishte hyrë në një thellësi dhe rrymat detare e pengonin që të dilte jashtë.

Kliko per me shume info

Sipas dëshmive, 83 vjeçari i është afruar menjëherë bashkëshortes sapo ka dëgjuar thirrjet për ndihmë dhe ka mundur ta shpëtojë atë, por sapo mbërriti pranë bregut pësoi një goditje në zemër që i shkaktoi vdekjen.

Ekipi i ndihmës së shpejt bëri të pamundurën për të shpëtuar të moshuarin por fatkeqesisht nuk ia doli te shpetonte.

Çifti i të moshuarve prej 50 vitesh kalonte pushimet në këtë plazh të Riminit.a2cnn

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here