Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shumë pranë golit, shikoni si ‘fluturon’ portieri islandez (VIDEO)

Ka nisur në mënyrën e duhur sfida për Shqipërinë e cila që në minutat e para të ndeshjes u tregua shumë e rrezikshme përballë Islandës.

loading...

Lenjani harkon bukur nga e majta për Hysajn, i cili gjuan bukur me të majtën drejt portës, por ndalet nga portieri Haldorson.

Por kombetarja ka pesuar gol ne momentet me te mira duke gjynjezuar mbrojtjen kuq e zi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet