Rezarta Shkurta e dashuruar si ditën e parë: Të dua… (FOTO)

Kliko per me shume info

Bashkëshorti i Rezarta Shkurtës, Ermal Hoxha, ditën e sotme feston ditëlindjen dhe bukuroshja i ka bërë atij një urim mjaft emocionues.

Rezarta ka zgjedhur fjalët më të ndjera për të uruar personin e zemrës dhe nuk ka ngurruar që dashurinë që ndjen për të ta shprehë publikisht, para gjithë ndjekësve të saj.

Kliko per me shume info

“Çdo mbrëmje vë kokën në jastëk, kujtoj ditën që kalova dhe e vetmja gjë që më del nga shpirti është të falënderoj Zotin që të solli në jetën time. Nuk e di a e meritoj energjinë e pastër që më dhuron pa kushte, nuk e di a të meritoj ty i cili je gjëja më e bukur që mund të më ndodhte. Gëzuar ditën e lindjes, gjysma ime. Të dua në çmenduri!”- shkruan ajo.

Rikujtojmë se fryt i dashurisë së dy personazheve të njohur është një vogëlushe e quajtur Hera

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here