Pak para protestës, Basha: Së bashku në betejë, ta çojmë…

Kliko per me shume info

Ndërsa, pak orë na ndajnë nga protesta e 8-të kombëtare e opozitës përballë Kryeministrisë, kreu i Partisë Demokratike Lulëzim Basha ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale ku u bënë thirrje qytetarëve për ta çuar këtë betejë drejt fitores.

“Bashkimi, pjesëmarrja dhe vendosmëria për ta çuar këtë betejë drejt fitores së sigurtë, është investimi më krenar për fëmijët, për të ardhmen e tyre dhe të cdo shqiptari.

Kliko per me shume info

Të rinj e të reja, studentë dhe profesionistë, pedagogë, artistë, intelektualë, mjekë infermierë dhe mësues, sipërmarrës të ndershëm dhe fermerë, pensionistë dhe të papunë, familjarë, prindër dhe bij e bija të shqiptarëve, mirësevini sonte në bashkimin popullor dhe qytetar në orën 19 në Tiranë.

Asnjë hap pas!”– shprehet Basha në thirrjen e tij ndaj qytetarëve.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here