Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mbrojtja në gjumë, Islanda ndëshkon Shqipërinë

Shqipëria pëson gol në momentin më të mirë.

Ndodh e zakonshmja me mbrojtjen kuqezi e cila “përgjumet” duke i lënë mundësi kundërshtarit të depërtojë në zonën e Shqipërisë.

Në minutën e 22′ ishte Johann Gudmundsson i cili dribloi 3 lojtarë shqiptarë dhe me gjuajtjen e tij arrin të mposhtë edhe portierin, Etrit Berisha.

Prej minutash, kuqezinjë e drejtuar nga Edi Reja krijuan disa sulme të rrezikshme në portën islandeze.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet