Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Një ditë para protestës, Partia Demokratike publikon spotin

Partia Demokratike një ditë para protestës së radhës u bën thirrje të gjithë shqiptarëve të bashkohen në shesh.

Ditën e nesërme opozita rreth orës 19:00 mblidhet për protestën e tetë kombëtare duke kundërshtuar regjimin e kryeministrit Rama.

Ajo do të nisë si gjithmonë para kryeministrisë për të vijuar tek parlamenti dhe mbyllja para selisë së Partisë Demokratike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet