Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Gjendet pa jetë në lumë i moshuari

Binak Uka që është zhdukur para dy ditësh është gjetur sot i vdekur në lumë, tha djali i tij, Dardani.

Binak Uka 76 vjeçar nga fshati Bokshiq i komunës së Klinës, është zhdukur mëngjesin e 5 qershorit. I moshuari nuk e ka marrë me vete kuletën e as telefonin. Sipas familjarëve ai nuk ka vuajtuar nga asnjë sëmundje.

Nga shtëpia ka dalë pa paralajmërim, familja bashkë me policinë kanë qenë në kërkim të tij por, deri më parë nuk kanë pasur informacion për vendodhjen e tij.

Para pak çastesh, i moshuari është gjetur i vdekur në lum nga FSK-ja./Gazeta Express

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet