Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë

Kliko per me shume info

Mëngjesin e sotëm një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e njohur si 21 Djjetori. Një aparatament, në lagjen e njohur si Fusha e Zezë, është përfshirë nga flakët.

Nuk dihen ende shkaqet këtij zjarri. Burime bëjnë me dije se familjarët ishin brënda apartamentit

Kliko per me shume info

Ndërkohë zjarrëfikësja dhe policia kanë mbërritur tashmë në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit dhe evakuimin e familjarëve.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here