Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Lirohet protestuesi i Unazës, Balliu: Qeveria të japë dorheqje

Gjykata ka liruar, Ilir Katiraj një prej banorëve të Unazës së Re, i cili mbahej në burg.

loading...

Rekomandojme

Për Katirajn u vendos masa “deytim paraqitje”.


I pranishëm ishte edhe ish-deputeti i PD, Klevi Balliu i cili në një prononcim për gazetarët tha se qeveria duhet të largohet sa më parë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet