Veliaj flet si baba, rrëfen momentin e vështirë që po kalon djali i tij

Kliko per me shume info

Erion Veliaj është bërë baba i një djali të vogël, disa muaj më parë të quajtur Kajan.

Në takimin e tij elektoral, Veliaj rrëfeu edhe një moment nga roli i tij si baba e jo si kryebashkiak.

Kliko per me shume info

Duke treguar se ai synon që të shndërroj një qytet që është i përshtatshëm për të gjitha grupmoshat, mbi të gjitha për nënat që ecin në karrocë, ai zbuloi se për Kajan kjo periudhë është pak e vështirë, pasi po i dalin dhëmbët e parë.

“Çunit po i dalin kicat dhe po grindet”, tha ai.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here