Denoncimi: Rilindja apel maturantëve, në këmbim të tezës së provimeve votoni në 30 qershor

Kliko per me shume info

Në këmbim të pjesëmarrjes në votim në zgjedhjet lokale të 30 qershorit, maturantëve të gjimnazit të Peshkopisë u janë ofruar tezat e provimeve të maturës.

Provimet këto të cilat priten të zhvillohen para datës 30 qershor.

Kliko per me shume info

Këtë gjë e ka bërë të ditur ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu, nëpërmjet një statusi në llogarinë e tij në Facebook.

Sipas tij dëshpërimi i Rilindjes nuk ka fund, dhe në një situatë që nuk ka më garë ata kërtkojnë që të kenë vetëm votat.

Dëshpërimi i Rilindjes nuk ka kufinj, nuk ka kufinj dhe imagjinata e sajesave më absurde për të legjitimuar zgjedhjet e datës 30 Qershor.”-shprehet ndër të tjera Spahiu në status.

Reagim i plotë:

Dëshpërimi i Rilindjes nuk ka kufinj, nuk ka kufinj dhe imagjinata e sajesave më absurde për të legjitimuar zgjedhjet e datës 30 Qershor.

Nuk diskutohet më për kë votohet, pasi nuk ka garë, halli i vetëm është pjesëmarja në votime.

Dhe për këtë, të gjithë maturantëve të gjimnazit të Peshkopisë, ju është ofruar teza e provimeve, në këmbim të pjesëmarjes në to.

Turp i madh..!!!

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here