Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Basha në Ambasadën e Vatikanit në Berlin: Takim dhe bashkëbisedim shumë miqësor

Kreu i Partisë Demokratike po zhvillon një vizitë në Gjermani ku ka zhvilluar takime të shumta me personalitete të politikës dhe biznesit.

loading...

Rekomandojme

Ai ka zhvilluar edhe një takim në Ambasadën e Vatikanit në Berlin. Këtë njoftim Basha e ka bërë përmes një njoftimi në rrjetet sociale.

Ja postimi i plotë i kreut të PD:

Mirënjohje dhe falenderime për pritjen në Ambasadën e Vatikanit në Berlin nga Nunci Apostolik Mons. Dr. Nikola ETEROVI?, në një takim dhe bashkëbisedim shumë miqësor.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet