Basha në Ambasadën e Vatikanit në Berlin: Takim dhe bashkëbisedim shumë miqësor

Kliko per me shume info

Kreu i Partisë Demokratike po zhvillon një vizitë në Gjermani ku ka zhvilluar takime të shumta me personalitete të politikës dhe biznesit.

Ai ka zhvilluar edhe një takim në Ambasadën e Vatikanit në Berlin. Këtë njoftim Basha e ka bërë përmes një njoftimi në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

Ja postimi i plotë i kreut të PD:

Mirënjohje dhe falenderime për pritjen në Ambasadën e Vatikanit në Berlin nga Nunci Apostolik Mons. Dr. Nikola ETEROVI?, në një takim dhe bashkëbisedim shumë miqësor.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here