Shkëlqen Elis Bakaj, zgjidhet në formacionin më të mirë të javës në Bjellorusi

Kliko per me shume info

Elis Bakaj po kalon një formë të shkëlqyer në Bjellorusi, pasi me skuadrën e tij Shakhtor Soligorski ndodhen në vendin e tretë në kampionat.

Të premten shqiptari gjeti golin e tij të katërt në kampionat dhe të tretin për ekipin e tij në sfidën e fituar 3-1 ndaj Dnipros.

Kliko per me shume info

Paraqitja dhe goli i shënuar bën që shqiptari të jetë pjesë e formacionit më të mirë të javës në kampionatin bjellorus.

Shakhtor Soligorski ndodhet në vendin e tretë me 24 pikë, aq sa ka Bate Borisov i vendit të dytë dhe ka dy pikë më pak se Bresti që kryeson.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here