Detajet e fundit, e ndau e fejuara, e pushuan nga puna, nga ishte i riu që u hodh nga kati i 7-të

Kliko per me shume info

Një 28-vjeçar identiteti i të cilit ende nuk është bërë i ditur është hedhur nga kati i 7-të i një pallati duke gjetur vdekjen e menjëhershme,  dhe mësohet se është një mësues i larguar nga puna në një shkollë 9-të vjeçare në Tiranë.

Banorët në zonën ku ka ndodhur ngjarja kanë thënë se i riu është nga Erseka, punonte si mësues në shkollën 9-të vjeçare “Kongresi i Manastirit”  ku jepte lëndën e informatikës në Tiranë dhe se ishte ndarë nga e fejuara rreth një vit më parë.

Kliko per me shume info

Sipas disa banorëve të pallatit, e njohin për djalë të mirë  dhe se familja jeton në kushte të mira ekonomike.

Ne ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme tek kompleksi i pallateve “Lin. Construction” në Yzberisht 

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here