Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Video, ja si do transformohet “Unaza e Re”

Kryeministri Edi Rama sot e ka nisur ditën me projektin në hyrje të Tiranës, në Unazën e Re.

Rama ka publikuar një video në facebook ku krahas saj shkruan se projekti është një ndërhyrje e rëndësishme në respekt të mjedisit.

loading...

Rekomandojme

Postimi

MIRËMËNGJES ?

dhe me këtë projekt të ri të hyrjes së Tiranës në Unazën e Re, që reflekton nevojën për të ndërhyrë në atë nyje tejet të rëndësishme dhe të ngarkuar, duke garantuar një qasje më miqësore me mjedisin urban, ju uroj një të dielë të bukur ?

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë projekt të ri të hyrjes së Tiranës në Unazën e Re, që reflekton nevojën për të ndërhyrë në atë nyje tejet të rëndësishme dhe të ngarkuar, duke garantuar një qasje më miqësore me mjedisin urban, ju uroj një të dielë të bukur 😊

Gepostet von Edi Rama am Samstag, 1. Juni 2019
Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet