Video, ja si do transformohet “Unaza e Re”

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama sot e ka nisur ditën me projektin në hyrje të Tiranës, në Unazën e Re.

Rama ka publikuar një video në facebook ku krahas saj shkruan se projekti është një ndërhyrje e rëndësishme në respekt të mjedisit.

Kliko per me shume info

Postimi

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë projekt të ri të hyrjes së Tiranës në Unazën e Re, që reflekton nevojën për të ndërhyrë në atë nyje tejet të rëndësishme dhe të ngarkuar, duke garantuar një qasje më miqësore me mjedisin urban, ju uroj një të dielë të bukur 😊

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë projekt të ri të hyrjes së Tiranës në Unazën e Re, që reflekton nevojën për të ndërhyrë në atë nyje tejet të rëndësishme dhe të ngarkuar, duke garantuar një qasje më miqësore me mjedisin urban, ju uroj një të dielë të bukur 😊

Gepostet von Edi Rama am Samstag, 1. Juni 2019
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here