U akuzua për abuzim, Neymar reagon me fakte! (FOTO)

Kliko per me shume info

Nga Brazili kanë ardhur akuza të rënda për Neymar Jr, i cili akuzohet për përdhunim nga një femër me të cilën ka patur një marrëdhënie.

Akuza këto që si kanë pëlqyer aspak sulmuesit të Seleçaos i cili ka reaguar me një postim në Instagram ku mohon akuzat dhe diçka të tillë e vërteton me fakte.

Kliko per me shume info

Neymar ka publikuar disa foto dhe video intime dhe biseda të tij me vajzën në fjalë ku duket që gjithçka është realizuar me dëshirën e të dyve.

Neymar si ka pritur aspak mirë dhe akuzat e vajzës dhe prandaj ka bërë gjithçka publike, në mënyrë që kjo çështje të mbyllet sa më shpejt dhe ai të jetë totalisht i përkushtuar te karriera e tij futbollistike.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here