Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

U akuzua për abuzim, Neymar reagon me fakte! (FOTO)

Nga Brazili kanë ardhur akuza të rënda për Neymar Jr, i cili akuzohet për përdhunim nga një femër me të cilën ka patur një marrëdhënie.

loading...

Akuza këto që si kanë pëlqyer aspak sulmuesit të Seleçaos i cili ka reaguar me një postim në Instagram ku mohon akuzat dhe diçka të tillë e vërteton me fakte.

Neymar ka publikuar disa foto dhe video intime dhe biseda të tij me vajzën në fjalë ku duket që gjithçka është realizuar me dëshirën e të dyve.

Neymar si ka pritur aspak mirë dhe akuzat e vajzës dhe prandaj ka bërë gjithçka publike, në mënyrë që kjo çështje të mbyllet sa më shpejt dhe ai të jetë totalisht i përkushtuar te karriera e tij futbollistike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet