Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Balla: Çantat e militantëve të SHQUP të mbushura me mjete shpërthyese, Basha të ndalë sulmin

Kryetari i grupit parlamentar dhe njekohesisht sekretari i pergjithshëm i PS, Taulant Balla reagoi per protesten e opozites ndersa i ka bërë apel Lulzim Bashës që të heqë dorë nga sulmi dhe dhuna ndaj insititucioneve shteterore dhe policisë së shtetit.

loading...

Rekomandojme

Mesazhi i Balles: Lulezim! Hiq dorë nga urdhërat që jep për dhunë ndaj institucioneve dhe për goditjen e punonjësve të Policisë së Shtetit. Deri tani janë plagosur shtatë bijë nënash në krye të detyrës.

Çantat e këtyre individëve të dhunshëm, të instruktuar brenda zyrave të SHQUP, janë mbushur me mjete shpërthyese terrori të paguara prej teje dhe ata që qëndrojnë pas teje Lulezim.

Ndalo sulmin kundër Shqipërisë, Lulezim!
Shqiptarët dhe partnerët e Shqipërisë e dinë mirë se çfarë skenari ogurzi ke ti dhe padroni yt, por harroje se ti mund ta cënosh sado pak rrugën Europiane të Shqipërisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet