Përleshja me armë në Pezë, kush është autori

Kliko per me shume info

Një përplasje me armë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Grecë të Pezës në Tiranë.

Nga kjo përplasje një person ka mbetur i plagosur rëndë dhe është transportuar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranës.

Kliko per me shume info

Personi i plagosur është identifikuar si Enver Karaj, ndërkohë që policia nuk jep ende detaje lidhur mbi ngjarjen.

Ndërsa është arrestuar autori i ngjarjes Flamur Karaj.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here