Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Përleshja me armë në Pezë, kush është autori

Një përplasje me armë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Grecë të Pezës në Tiranë.

loading...

Nga kjo përplasje një person ka mbetur i plagosur rëndë dhe është transportuar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranës.

Personi i plagosur është identifikuar si Enver Karaj, ndërkohë që policia nuk jep ende detaje lidhur mbi ngjarjen.

Ndërsa është arrestuar autori i ngjarjes Flamur Karaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet