Parashikimi i motit për 5 ditët e ardhshme

Kliko per me shume info

Asnjë ndryshim deri në fund të muajit. Sinoptikanët kanë parashikuar një mbyllje të muajit maj me prani të reshjeve të shiut në të gjithë vendin. Bëni mirë të mbani ccadrën me vete.

Parashikimi sipas METEOALB

Kliko per me shume info

Fundi i muajit MBETET në ndikimin e motit të paqendrueshëm duke bërë që vranësirat dhe shirat e dobët të jenë prezent POR herë pas here do të ketë intervale me kthjellime.

Temperaturat e ajrit do të vijojnë në vlerat e tyre normale klimatike duke bërë që maksimumi në rang territori të arrijë deri në 27 gadë celcius.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here