Cifti filmohet lakuriq në dritaren e hotelit në mes të Tiranës

Kliko per me shume info

Kjo video po qarkullon në rrjetet sociale duke paraqitur një çift nudo në katet më të larta të një hoteli në qendër të Tiranës.

Eshte ende e paqarte aresyeja qe e ka shtyrë çiftin për të qendruar pranë dritares duke u ekspozuar lakuriq teksa fotografoheshin nga ruga perballe hotelit.

Kliko per me shume info

Pretendohet se fotoja dhe videoja eshte bere gjate protestes se opozites me 25 maj dhe mendohet se personat kane dale ne dritare per te pare cfare ndodhte ne rruge por kane harruar te veshin rrobat.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here