Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Alarmohet policia greke, përleshje mes shqiptarëve në qelitë e burgut Koridhalos

Dy të burgosur shqiptarë janë përleshur gjate nates, ndërsa një prej tyre ka kaluar nga sektori B në sektorin C te burgut te Koridhalos.

loading...

Rekomandojme

Fillimisht është njoftuar për rebelim të të burgosurve, mbajtje peng të një roje dhe episode masive, ndërsa policia greke ka rrethuar burgun.

Perleshja ka vijuar mes 2 shqiptarëve që disi kanë arritur të kalojnë nga një sektor në tjetrin dhe përkrahësve të tyre.

Ngjarja është mbyllur pas mesnatës, ndërsa nuk bëhet e ditur nëse kishte të plagosur apo identitetet e shqiptarëve të implikuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.