Pas presionit të Ermalit, Flaka Krelani flet për statusin aktual

Kliko per me shume info

Flaka Krelani u tregua shumë hermetike në lidhje me emrin e mashkullit që i ka rrëmbyer zemrën.

Kliko per me shume info

E ftuar dje mbrëma në emisionin “Xing me Ermalin”, këngëtarja nuk na tha asnjë emër pavarësisht këmbënguljes së moderatorit.

“Nuk del nga emisioni po nuk e the emrin”, insistoi Ermali duke dashur të dijë më tepër rreth statusit të këngëtares.

Dhe Flaka ia plotësoi dëshirën kur deklaroi se aktualisht është single.

Ndoshta nuk ishte ajo që do të donim të dëgjonim, por këngëtarja mohoi lajmet që janë shkruar për të.

“Do isha fatlume ta dija dhe unë emrin e atij”, u shpreh këngëtarja.

Në fund të vitit 2018 Flaka deklaroi se është në një lidhje dhe madje e di dhe familja! Të ketë përfunduar gjithçka vallë?

loading...